Naše masérky

Masérka č. 1

Představujeme vám naši masérku Oil. Pracuje u nás již velmi dlouho. Oil je specialistka na klasickou thajskou masáž, při které vás nešetří a její masáže jsou razantní. Velmi ráda a zároveň výborně vaří thajská jídla. 

Masérka č. 2

Představujeme vám naši masérku Tin. Dlouholetou praxi v oblasti thajských masážích uplatní jak při olejových, tak při i klasických masáží. Její specialitou je masáž obličeje Má slabost pro dobré jídlo. Takže většinou to, co Oil uvaří, tak Tin ráda sní.

Masérka č. 3

Rádi bychom vám představili naši masérku Miu. Pracovala několik let v rehabilitačním centru přímo v Thajsku a díky tomu je pro své masáže velmi oblíbená Pokud máte nějaký pohybový problém, tak vám ráda pomůže. Je pro ni charakteristický osobitý smích.

Masérka č. 5

Představujeme vám naši novou posilu. Jmenuje se Bó a pochází z Thajské oblasti Khon Kaen. Masíruje již 9 let a má certifikaci přímo z Thajska. Zaměřuje se na klasickou thajskou masáž, při které pomáhá vyřešit vaše zdravotní problémy. Má ráda thajské jídlo a ve volném čase sleduje Netflix.

Masérka č. 6

Představujeme vám Laki. Laki umí při masáži pořádně přitlačit, ale dokáže i skvělou relaxační jemnou masáž. V tomto ohledu je velice flexibilní. Velmi ráda poznává nová města a ráda cestuje.