Novinky

Je podzim 🍂 a začíná být chladno 🥶 Přijďte se nechat hýčkat příjemnou masáží. Využijte účinky masáží pro vaše tělo. Pokožka bude jemnější a pružnější.

Využijte naší dlouhé otevírací doby a přijďte na masáž až po práci nebo klidně před spánkem 😴 Máme otevřeno až do 23 hodin.

Slovo masáže je řeckého původu (massó), což znamená mačkat nebo hníst. Francouzské slovo masser se pak postupně rozšířilo do dalších jazyků. První zmínky o masážích 💆‍♀️ však sahají až do daleké historie oblasti Egypta, Mezopotámie nebo Číny.

Představujeme vám naši masérku Tin. Dlouholetou praxi v oblasti thajských masážích uplatní jak při olejových, tak při i klasických masáží. Její specialitou je masáž obličeje 💆‍♀️ Má slabost pro dobré jídlo 🍜 Takže většinou to, co Oil (nedávno jsme si ji představili) uvaří, tak Tin ráda sní.

Snad všichni milují masáže a relax s tím spojený 💆‍♀️ Můžete se na chvíli zastavit v této době a dopřát si něco víc. Účinky masáží jsou známé již tisíce let. Jakou masáž si příště vyberete?

Čekáte přírůstek do rodiny?🤰Máte však problémy se zády, kyčlemi nebo oteklými nohami? 🤯 Naše masérky zvládnou skvěle všechny masáže i jako těhotenské. Nahlašte prosím těhotenství na recepci.

I dnes máme otevřeno 😊 Jsme tu pro vás od 11 do 23 hodin.

V tomto počasí je třeba myslet na své zdraví ❤️ Počasí totiž může negativně působit na náš organismus. Své o tom ví např. kardiaci, diabetici, revmatici nebo psychicky nemocní lidé.

Představujeme vám naši masérku Oil. Pracuje u nás již velmi dlouho. Oil je specialistka na klasickou thajskou masáž 💆‍♀️, při které vás nešetří a její masáže jsou razantní. Velmi ráda a zároveň výborně vaří thajská jídla 🍜