Novinky

Přejeme jen to nejlepší a těšíme se opět na Vás v novém roce 2019 🍾🥂

Dnes je Štědrý den, ať se Vám splní každý sen 🎁 Přejeme Vám radostné prožití vánočních svátků 🎄 Děkujeme Vám za přízeň v roce 2018.

Představujeme Vám otevírací dobu přes svátky. Přijďte se k nám zrelaxovat i na konci roku 💆‍♀️ 💆‍♂️

Je tu prosinec a s ním přichází advent, Vánoce a dárky. A protože i my Vám chceme něco nadělit, tak jsme připravili vánoční akci. Nejoblíbenější hodinové masáže zakoupené do Vánoc jsou tedy za akční cenu 350 Kč. Oblíbená thajská klasická masáž a thajská olejová masáž celého těla je tak nyní za stejnou cenu.

Jsme rádi, že Vám můžeme představit další novinku na našem webu. Určitě jste si všimli, že je nyní možné zakoupit dárkové vouchery na naše thajské masáže online. Přehled masáží v nabídce k prodeji najdete stránce druhy masáží. Dosud bylo možné objednávku vytvořit, ale na voucher jste museli počkat po zaplacení, poštu nebo si ho zajít osobně...

Vítáme Vás na našich nových webových stránkách. Tímto první příspěvkem startujeme také náš blog, na kterém Vás budeme informovat o novinkách, různých změnách, zajímavých akcích, někdy odkryjeme něco pod pokličkou masáží a někdy jen napíšeme, co se nám zrovna honí hlavou.