Novinky

Dnes začíná podzim 🍂 Je potřeba začít více myslet na sebe a organismus. Počasí na nás může mít nepříznivý vliv. Jako skvělou prevenci doporučujeme:

Co dělat po masáži❓Hlavně nikam nespěchejte a nechte si po masáži chvíli čas "na zotavení" 😴 Ať načerpaná energie proudí celým vaším tělem 🔥

Na masáž nemusíte jen v pracovní den. Nezapomeňte, že máme otevřeno i v sobotu a neděli 💆‍♀️ A to vždy od 11 do 23 hodin.

Začátek září a už tolik stresu? 🥴 Nedejte mu šanci a vystavte mu stopku! 🛑 Naše masáže vám pomohou zapomenout na starosti, odpočinout si a zlepšit si náladu.

Naše masáže jsou připravené na míru vašim potřebám. Masérka se umí přizpůsobit a pokud budete chtít, umí pořádně přitlačit 💪 Nezapomeňte si na recepci říct, jaký styl masáže preferujete 💆‍♀️

Trápí vás otoky nohou🦶díky létu nebo těhotenství? Cítíte nepříjemnou bolest a pocit "těžkých" nohou? 🥴 Zapomeňte na léky. I proti oteklým nohám jsou skvělé naše masáže 💆‍♀️ Ideálně, když dorazíte vícekrát po sobě pro maximální účinnost.

Možná vás bolí záda 😪 z auta, dlouhého sezení u počítače nebo práce na zahradě. Masáž pozitivně působí na prokrvení 🩸 celého těla, ale i vašich orgánů. Načerpejte s námi novou sílu 💪

Máte za sebou dovolenou nebo se brzo vracíte? Léto je spojené se spaním v jiných postelích 🛏 Pokud se cítíte rozlámaní, unavení 🤯 nebo máte ztuhlé svaly, pak je ideální čas vyrazit po návratu na 💆‍♀️ thajskou masáž.

Masáže 💆‍♀️ pozitivně působí na naši psychiku, bolesti hlavy, působí antidepresivně, pomáhají k harmonizaci 🧘‍♂️ a také při fyzickém vyčerpání. Kdy vyrazíte?