Novinky

Blíží se volné dny (pátek 5. 7. a sobota 6. 7.) 🏖️ Pokud se nechystáte pryč, doražte k nám na pravou thajskou masáž 🇹🇭 Naše otevírací doba je jako běžný den od 10 do 22 hodin.

Představujeme naši další posilu do týmu. Jmenuje se Dita a s masážemi má dlouholeté zkušenosti 💆‍♀️ Je usměvavá a vždy výborně naladěna. Ráda cestuje ✈️ a vaří.

Zítra (středa 8. 5.) nás čeká další sváteční den. My máme pro vás otevřeno i ve svátek a to jak jste zvyklí od 10 do 22 hodin. Přijďte si dopřát originální masáž s nezapomenutelným zážitkem.

I zítra (středa 1. 5.) jsou naše masáže otevřené. Vyražte si užít volný den. Jsme tu pro vás od 10 do 22 hodin.

Rádi bychom vám představili naši další novou posilu do týmu 🤗 Jmenuje se Mary Ann a má dlouholetou praxi ⭐️ všech druhů masáží. Ráda vaří 🍜 a jízda na motorce 🏍 je její velká záliba.

Představujeme vám naši novou posilu 🔥 Jmenuje se Caroline. Je velmi přátelská, ráda si zamlsá 🍫 a také ráda cestuje ✈️ Má dlouholetou praxi a olejové masáže jsou její specialitou 💆‍♀️

Je tu jaro 🌼 Nastartujte organismus detoxikací, lehkým jídlem a zdravým životním stylem. Začněte ho s našimi zdravotními masážemi a zlepšete si svůj stav ❤️

Chcete si dopřát masáž společně s partnerem, kamarádkou nebo někomu zpříjemnit den sv. Valentýna❓

Pokud jste si dali v novém roce nějaké předsevzetí a týká se zdraví ❤️, máme pro vás několik tipů.