Novinky

Přesné datum není známo. První zmínky o masážích však sahají dokonce až k roku 5000 před naším letopočtem. Už v této době byla masáž používaná jako léčebná metoda, například proti nachlazení a zároveň jako prevence proti mnoha onemocněním.

Milé slečny, ženy, dámy. Přejeme Vám vše nejlepší k dnešnímu Mezinárodnímu dni žen! 💐

Ženy, máte rády relax? My v Thajských masážích Bango rozhodně ano. A proto jsme pro Vás připravili úplnou novinku - čokoládová masáž 🍫💆‍♀️

Zajděte k nám na thajskou masáž a dopřejte si relax 💆‍♀️ Po každé masáži servírujeme zdarma šálek čaje 🍵 Hlavně nespěchejte a nechte si po masáži chvíli čas "na zotavení".

Připravili jsme pro Vás valentýnskou akci - SLEVA 10% na všechny dárkové vouchery zakoupené online. V tomto týdnu 11.2. - 17.2. stačí při objednávce do pole slevový kupón vyplnit kód "VALENTÝN" a sleva Vám bude ihned odečtena od objednávky.

Již za pár dní je tu den svatého Valentýna 💖 A protože k Valentýnu patří rozmazlování a výborná masáž, tak jsme pro Vás připravili soutěž o dárkový voucher na hodinu masáže dle vlastního výběru ZDARMA 💆‍♀️💆‍♂️ Více informací najdete na naší Facebookové stránce. Ještě nás nesledujete? Naši stránku najdete na Thajské masáže Bango.

Parkování

28.01.2019

Věděli jste, že máme vlastní parkoviště 🅿️ přímo před našimi Thajskými masážemi? Více o tom, jak se k nám dostat najdete na stránce kontakty.

Novinka❗️Máme pro Vás nový vzhled dárkových voucherů. Pokud dárkové vouchery již kupujete nebo máte v plánu koupit první voucher, tak využijte této možnosti a obdarujte své známé teď hned. Dárkové vouchery vyberete z naší nabídky masáží a nakupovat můžete zde.

Přejeme jen to nejlepší a těšíme se opět na Vás v novém roce 2019 🍾🥂