Novinky

Máme pro Vás skvělou zprávu 😊 Dlouhodobě vylepšujeme naše služby a nově u nás zaplatíte platební kartou 💳 Od teď již nemusíte chodit s hotovostí a před masáží hledat bankomat.

Na masáž můžete přijít rovnou po výletě 🏃‍♀️ A co je důležité, tak s sebou nic nepotřebujete. Zapůjčíme Vám ručník a před masáží si můžete dát sprchu 🚿

Jmenuje se Miu. Pracovala několik let v rehabilitačním centru přímo v Thajsku a díky tomu je pro své masáže velmi oblíbená 💆‍♀️ Pokud máte nějaký pohybový problém, tak Vám ráda pomůže. Je pro ni charakteristický "bláznivý" smích 😀

Trápí Vás neustálé změny počasí a velké teplotní rozdíly? Cítíte se unavení nebo Vás bolí hlava? 😞 Doražte k nám na thajskou masáž a přijďte si zarelaxovat 💆‍♀️ Máme otevřeno každý den od 11 do 24 hodin. Rezervaci je možné provést zde.

Zažijte dokonalou relaxaci 💆‍♀️ Olejová masáž je vynikajícím prostředkem pro celkové uvolnění a regeneraci těla. Stimuluje krevní oběh, Vaše svaly se více uvolní a potlačí negativní emoce. Objednejte se zde.

Navštěvujete nás pravidelně nebo se k nám teprve chystáte? Dnes si řekneme, jak to u nás chodí.

Jmenuje se Tin. Dlouholetou praxi v oblasti thajských masážích uplatní jak při olejových, tak při i klasických masáží. Její specialitou je masáž obličeje 💆‍♀️ Má slabost pro dobré jídlo 🍜, takže většinou to, co Oil (minule jsme si ji představili) uvaří, tak Tin ráda sní.