Druhy masáží

Thajská klasická masáž celého těla

Při tradiční thajské masáži působí masérka tlakem dlaní, loktů, kolen a chodidel na akupresurní body na Vašem těle. Při následném protažení dochází k uvolnění svalů, šlach a kloubů, které odstraní nahromaděné napětí a bolest. Působí příznivě nejen na vaše tělo, ale také na Vaši psychickou pohodu. Tato starobylá léčebná metoda, jejíchž účinků využívají lidé již více než 2500 let, je vhodná pro všechny věkové kategorie. Ideální délka tradiční thajské masáže je alespoň 90 minut.

Thajská olejová masáž celého těla

Olejová thajská masáž je prováděna s využitím kvalitního masážního oleje, který má pozitivní efekt na vaši pokožku a díky kterému může masérka důkladně promasírovat celé Vaše tělo. Pozornost je věnována nejen zádům a šíji, ale také nohám, rukám a hrudníku. V závěru masáže je pak již bez oleje masírována vaše hlava a obličej. Jedná se o zvlášť relaxační, příjemný a uvolňující zážitek, který je prospěšný nejen vašemu tělu, ale i duši, je antistresová. Pomáhá proti nespavosti, je detoxikační a je velice účinná proti celulitidě.

Masáž obličeje

Masáž začíná pečlivým stažením vlasů a jemným očištěním obličeje. Napětí a stres způsobuje stažení malých obličejových svalů. Při masáži jsou právě tyto svaly jemnými hmaty postupně uvolňovány, a tak dochází k antistresovým účinkům. Dalším příznivým efektem masáže obličeje je zpevnění pokožky, zlepšuje její prokrvení a pružnost. Masérka používá přírodní neparfémovaný olej.

Těhotenská masáž

Těhotenskou masáž je možné provádět v jakémkoliv období před porodem. Uleví hlavně bolavým zádům a oteklým nohám budoucích maminek. Masáž je prováděna nejčastěji v poloze na boku. Těhotenství nahlaste předem na recepci.

Masáž hlavy, šíje a ramen

Thajská masáž hlavy, šíje a ramen je zaměřena na uvolnění napětí a odstranění bolestí hlavy vzniklých v důsledku ztuhlých svalů v oblasti krční páteře, které jsou typické u osob, které tráví hodně času prací u počítače nebo tráví hodně času cestováním v letadle či autě. Tato masáž se dělá v sedě.

Akupresurní masáž chodidel a nohou

Thajská masáž nohou spočívá ve stimulaci reflexních bodů jednotlivých lidských orgánů, spojenou s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou. Thajská masáž nohou má velmi uvolňující účinek a působí příznivě na psychiku a odbourávání stresu. Masérka masíruje celé nohy od kyčlí k chodidlům.

Partnerská masáž

Masáž můžete sdílet společně se svým partnerem nebo s osobou blízkou. Umocňuje se tím vzájemná energie i emocionální rozpoložení. Partneři jsou masírováni současně v jedné místnosti vedle sebe. Všechny druhy našich masáží lze vybrat jako partnerskou, tedy partnerská masáž tradiční nebo olejová. Masáž pro dva je také vždy velmi úspěšným dárkem.

Thajská olejová masáž 4 rukou

Ať už thajské masáže nějakou dobu navštěvujete a hledáte něco speciálního nebo zkrátka vždy vybíráte to nejlepší, čtyřruční thajská olejová masáž je vaše dokonalá volba. Důkladné masáži vašeho těla se současně věnují dvě masérky a Vy si jen užíváte intenzivní pocity uvolnění, které tento výjimečný zážitek přináší.

Detoxikační a antistresová masáž 

Jedná se o jemnou masážní techniku, která aktivuje kůži a podkoží. Pomáhá rozproudit lymfu v těle a tím urychlit a podpořit detoxikační schopnosti těla.

Nedostatek pohybu, dlouhé stání nebo sezení, jednostranná zátěž a ochablost svalů způsobuje slabé odvádění lymfy a tím dochází k hromadění toxinů a zplodin látkového metabolizmu ve tkáních. Masáž je prováděna aroma olejem, který obsahuje bergamot. Zmírňuje psychickou a fyzickou únavu, pomáhá při depresích.

Máte vybráno? Perfektní. Přijďte nebo se objednejte nonstop na 377 242 490.