Důležité oznámení

19.11.2021

Vážení zákazníci,

v posledních měsících se v našich životech udála celá řada změn. Vždy jsme chtěli a chceme poskytovat kvalitní thajské masáže, které vám pomůžou vyřešit zdravotní problémy nebo zlepší váš fyzický či psychický stav.

Abychom udrželi naše služby na co nejvyšší kvalitě, rozhodli jsme se od pondělí 22. listopadu přistoupit k několika změnám. Pojďme si je představit.

První změnou je, že jsme zvýšili cenu některých masáží. Věříme, že i po této úpravě zůstanou naše masáže cenově dostupné všem. Zároveň jsme pro vás zrušili dodatečné poplatky při platbě poukázkami nebo kartou Sodexo, Edenred, Unišek a Cadhoc. Ceny jsou tak konečné bez rozdílu platby.

Pro ty z vás, kteří chodí pravidelně, jsme připravili nový věrnostní program. Přijďte k nám na 10 masáží a tu jedenáctou máte zcela ZDARMA. Do věrnostního programu se započítává pouze platba v hotovosti nebo platební kartou. Vyžádejte si na recepci svou bonusovou kartu.

⭐️ Více k věrnostnímu programu ⭐️

V rámci věrnostního programu sbíráte razítka. Bonusovou kartu ani razítka není možné doplnit zpětně. U 11. masáže ZDARMA si můžete zvolit mezi jednou hodinou thajské klasické masáže nebo jednou hodinou thajské olejové masáže. Nárok na razítko nevzniká při platbě zaměstnaneckými poukázkami, při využití krátkodobých slev nebo u dlouhodobých smluvních cen.

Vaše Thajské masáže Plzeň (Bango)